Педагогічний колектив

Дошкільне виховання – один з найважливіших етапів формування особистості.

Робота вихователя – це відповідальне заняття.   Щоб працювати вихователем у дитячому садку, треба любити дітей, бути тактовною і чуйною людиною, вміти керувати дитячим колективом.

Освітній  процес  у дошкільному навчальному закладі № 2 «Малятко» забезпечують 13 педагогів: 8 вихователів, вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог, керівник гуртка, вчитель-логопед та сестра медична старша.

Освітній рівень педагогів:
Повна вища освіта – 12
Середня- спеціальна (педагогічна) – 1.100-left

Атестаційний рівень педагогів:
Вища кваліфікаційна категорія – 8
І кваліфікаційна категорія – 2
ІІ кваліфікаційна категорія – 1
Кваліфікаційна категорія спеціаліст – 1
Педагогічне звання «вихователь-методист» – 3
Нагороджений знаком «відмінник освіти України»- 1

Педагогічний колектив неодноразово нагороджений грамотами та дипломами управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, грамотою та подякою міського голови.

Підвищити професійний рівень педагогічним працівникам допомагають педагогічні ради, консультації, методичні години, семінари, як на рівні дошкільного закладу, так і на рівні міста та області.

Сьогодні потрібен не просто вихователь, а педагог-дослідник, педагог-психолог, педагог-технолог, педагог-новатор. Він розвиває пізнавальні якості дошкільника, його життєву компетентність у різних соціальних інституціях. Водночас відбувається еволюція змісту, форм і методів навчання, яка спонукає до розробок і впровадження елементів  новітніх освітніх технологій: педагогічна спадщина В.Сухомлинського, використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям,технологія фізичного виховання дітей М.Єфименка, ейдотехніка та мнемотехніка для засвоєння інформації, пісочна терапія.gnom-up-200-100