Про “Малятко”

Не втратити унікальний період життя, протягом якого людина дорослішає, дозволить правильний вибір дитячого садка, де малюку буде комфортно та затишно гратися, навчатися, дізнаватися щось нове, де його любитимуть і поважатимуть, і куди він з радістю йтиме зранку.

ЗДО №2 “Малятко”1 жовтня 2004 року гостинно відчинив свої двері для малюків міста Івано-Франківська.


Та садок має 60-ти річну історію.
Архівні матеріали свідчать, що 16 грудня 1960 року на вулиці Сталінградській 79А в місті Станиславові “відкрили об’єднану дитячу установу – дитячий садок-ясла № 13, з круглодобовим режимом роботи на три групи садка, на 75 дитячих місць, і одну ясельну групу на 20 місць з проведенням навчально-виховної роботи українською мовою”.

Зараз «Малятко» відвідує понад 95 вихованців, що виховуються у чотирьох групах: одна група II молодшого дошкільного віку, дві – середнього дошкільного віку, одна – старшого дошкільного віку.

Заклад дошкільної освіти № 2 «Малятко» пропонує малятам сучасну музичну залу, кабінет для занять з психологом та логопедом, обладнаний всім необхідним медичний кабінет, облаштований фізкультурний майданчик, ігрові майданчики, дослідницькі садово-городні ділянки, квітники.

Дошкільнята мають змогу займатися в гуртках:

  інтелектуально-пізнавальний  «Крок вперед»

англійської мови.

Педагогічний колектив закладу – це команда справжніх фахівців, людей небайдужих, творчих, активних, які мають відповідну освіту, досвід і бажання працювати з дітьми, енергію та терпіння, і що не менш важливо, молодість і красу. Випадкових людей тут немає.

Наш заклад будує свою роботу на основі Базового компонента дошкільної освіти України та програми розвитку дітей дошкільного віку “Українське дошкілля”.

При проведенні занять та виховних моментів використовуються індивідуальні, групові та фронтальні форми роботи з дітьми. Виявити та розвинути природні здібності малюків допомагає ігрова, дослідницько-пошукова, пізнавальна діяльність, диференційований підхід до кожного вихованця.

Співпраця з батьками для колективу «Малятка» – це обов’язкова умова забезпечення цілісності життя дитини. Для вирішення важливих питань, пов’язаних з освітньою діяльністю, а також із покращенням матеріально-технічної бази дошкільного закладу у лютому 2007 року була створена благодійна організація “Піклувальна рада дошкільного навчального закладу № 2 «Малятко». Тісна взаємодія з батьківською громадськістю дала можливість зреалізувати багато проектів, зокрема: облаштування фізкультурного майданчика, реконструювання даху і фасаду закладу, озеленення території тощо.

Наш садочок, завдяки ініціативі педагогів та тісній співпраці з батьками наших вихованців, неодноразово ставав переможцем міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства серед багатьох освітніх закладів  з проектами: «Дитинство, сповнене радістю»  (облаштування сучасного кабінету для занять дітей з практичним психологом та логопедом ),  «Тепло і затишок дітям»  (заміна віконних конструкцій в музичній залі та в ігрових кімнатах двох груп ), «Школа дорожніх наук» (облаштування майданчика для вивчення правил дорожнього руху),   «Музей просто неба «Зелена Планета» (альтанка для проведення занять на свіжому повітрі),  «Все найкраще дітям»  (переоблаштування дошкільної групи “Віночок” ).

 

Дитячий садок “Малятко” запрошує Вас!