Новини

100-left  У Дошкільному навчальному закладі № 2 «Малятко» постійно організовуються презентації нових журналів,  оформляються виставки дитячих робіт, проводяться свята, розваги та різноманітні акції із залученням батьків вихованців.

Пріоритетними напрямами в роботі дошкільного закладу  є фізкультурно-оздоровчий та музично-естетичний  розвиток дошкільників, які сприяють всебічному розвитку особистості дитини.

З дітьми проводяться різні види організованої діяльності (заняття,   дидактичні ігри, екскурсії, спостереження, пошуково-дослідницька діяльність) за освітніми лініями розвитку:
–  фізичного розвитку (фізкультура, валеологічне виховання);
– пізнавального розвитку (ознайомлення з навколишнім середовищем, природою, логіко-математичний розвиток);
– мовленнєвого розвитку (в тому числі навчання елементів грамоти);
–  художньо-естетичного розвитку ( образотворча та музична діяльність);
– креативного розвитку (конструктивна та театралізована діяльність).
За способом організації заняття: фронтальні, групові, індивідуально-групові.

Відповідно до вимог чинних програм розвитку дітей дошкільного віку започатковано в ДНЗ такі форми роботи як: міні-заняття, уроки практичного життя, корекційні та інтегровані заняття, спільні проекти: випуски дитячих книг,  стіннівок, виготовлення колажів тощо.50-right

 

  •                 7 червня 2019 року в стінах Верховної Ради України відбулась урочиста десята ювілейна церемонія вручення Премії Верховної Ради України,  де Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив  завідувачу   ДНЗ №2 «Малятко» , заслуженому вчителю України Мушак Ірині Володимирівні  Диплом лауреата Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних,

  •  З метою налагодження системи дієтичного харчування у закладах дошкільної освіти на базі нашого садочка для медичних сестер було проведено засідання проблемного столу.  Під час зустрічі учасники зосередили увагу на особливостях організації дієтичного харчування, поглибили знання про специфіку безглютенової та безлактозної дієти, звернули увагу на основні нормативні документи, що врегольовують дані питання.        

  • Сьогодні, 9 квітня 2019р., у дошкільному закладі було проведено практичне заняття – тренінг “Евакуація дітей під час пожежної тривоги” з метою навчання учасників освітнього процесу  правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Основні цілі та завдання практичного заняття-тренінгу: –         практична перевірка здатності працівників ДНЗ грамотно і чітко діяти

  • Згідно угоди  між  ІФОІППО та  Міжнародною організацією  «Character International, Inc» в наш садочок 27 березня завітали гості із США: доктор психологічних наук Джон Д. Кук та сертифікований тренер, магістр психології Девід Ф. Глісон.  Був проведений  навчальний тренінг для батьків: “Дитячий плач. Як заспокоїти дитину”.             

  • 14 березня в садочку для батьків вихованців був проведений психологічний тренінг “Батьки і діти – мистецтво спілкування” Батьки мали змогу ознайомитись з основними принципами спілкування та ефективної взаємодії з дітьми, навчались практично використовувати метод “активне слухання”.                           

  • З нагоди вшанування 205 річниці народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка у нашому садочку було проведено традиційні Шевченківські дні.                    Упродовж тижня малюки знайомились з творчістю Тараса Шевченка та брали участь у різноманітних заходах: відвідали виступ камерного ансамблю Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк, були активними

  • Вихованці нашого закладу брали участь у тематичному флешмобі серед садочків міста,  який був присвячений творчості Т. Г. Шевченка.  

  •                На базі нашого садочка  був проведений практикум вчителем-логопедом Оленич Катериною, яка ознайомила педагогів з методикою компетентнісного навчання “шість цеглинок”. Вихователі  виконували різні завдання з цеглинками LEGO,  вчились створювати власні вправи відповідно до вмінь та інтересів дітей.        

  •  З метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин 1 березня 2019 року з вихованцями нашого садочка було проведено інтерактивне заняття доброти. Приємною несподіванкою для малят стала зустріч із справжнім песиком на ім’я “Дрім”.               

  • В садочку для вихованців старших груп  було проведено безкоштовне промо заняття за унікальною японською методикою  усного рахунку “Соробан”, на якому малята вчились  рахувати на спеціальних японських рахівницях  Абакус. Місія школи полягає в тому, щоб розкрити потенціал кожної дитини, продемонструвати батькам і дітям безмежні можливості нашого мозку, покращити пам”ять і концентрацію.Тому результат по швидкому усному рахунку